Mnóstwo darmowych aplikacji do rozliczania pitów odnajdziemy w Necie

W Necie znajdziemy bardzo dużo rozmaitych programów do uzupełniania zeznań podatkowych. Jeżeli mamy pewności, który jest najskuteczniejszy, to warto przejrzeć zestawienia i poczytać komentarze innych ludzi, którzy wcześniej używali takich aplikacji.
Jeśli na przykład posiadamy swoją działalność gospodarczą i pragniemy prędko oraz bezbłędnie powypełniać pity 2016 program z pewnością nam pomoże.

Read More

Rozliczanie PIT 2016 / 2017, kontra portal podatkowy – czylia więc, co je połącza, a co rozdziela

Obecnie na rynku Polskim istnieje dość sporo programików do wypełniania deklaracji PIT, dzięki którym nie musimy wychodzić z domku. Co jednakże połącza te rzeczy z nie tak znowu dawno stworzonym portalem podatkowym? Jakie deklaracja można składać poprzez wspomniany portal? To wszyściutko i jeszcze więcej wynajdziesz bez problemu w środku naszego nowiutkiego felietonu!

Read More

Jaki formularz pit trzeba wybrać i jak bez trudu i ekspresowo się z niego rozliczyć?

Z końcem starego roku oraz początkiem nowego coraz częściej zaczynamy spokojnie rozmyślać o rozliczeniach pit. Każda osoba, która otrzymuje jakieś dochody, przykładowo rentę czy też wynagrodzenie z pracy musi rozliczyć się z Urzędem Skarbowym i wypełnić stosowny pit. Ogromnie ważkie jest to, żeby wybrać właściwy formularz, ponieważ teraz zdołamy wymienić kilka rozlicznych formularzy do rozliczenia podatkowego.

Read More

Rozlicz się przez internet, czyli jak urzędy skarbowe próbują pomóc członkom społeczeństwa w wypełnieniu niewdzięcznego obowiązku

Do spraw urzędowych zdecydowana większość społeczeństwa odnosi się z nieskrywaną niechęcią. Taka sytuacja w pewnym stopniu jest spowodowana tym, że w urzędach miast załatwiamy coraz więcej spraw i trudno wskazać taką dziedzinę człowieczego życia, która nie podlegałaby pod przepisy.

Read More

Bezproblemowe zarejestrowanie własnej dzałalności

Każdy, kto postanawia zajmować się sprzedażą towarów, czy też usług przez dłuższy czas, w sposób fachowy i zorganizowany, powinien założyć aktywność gospodarczą. Działalnością gospodarczą powinno być sprzedawanie publikacji przez internet, wykonywanie remontów mieszkań, prowadzenie gabinetu lekarskiego, a nawet prowadzenie sklepiku tymczasowego.

Read More