Wytężony czas nauki na studiach masz już za sobą

Choć nieraz miałeś wrażenie, iż już nie dasz rady, zaparłeś się i upór się opłacił. Jesteś nareszcie wymarzonym inżynierem. Lata wyrzeczeń przyniosły zamierzony efekt.
Miałeś wrażenie, iż to jeden z najtrudniejszych okresów w Twoim życiu ? Mylisz się, to była bajka w porównaniu z tym, co przed Tobą teraz.

praca

Autor: Picturepest
Źródło: http://www.flickr.com
dokumentacja

Autor: Janpol
Źródło: Janpol
Przebić się ze swoimi umiejętnościami na rynku pracy pełnym prawdziwych specjalistów, osób doskonale wykształconych i chłonnych kariery absolutnie nie jest prosto. Jesteś zmuszony następny raz zebrać w sobie wszystkie siły i znaleźć pracę, która stanie się dla Ciebie satysfakcjonująca. Wspaniałe zaplecze w postaci studiów już zdobyłeś, teraz pomyśl, co chciałbyś dalej z tym zrobić . Skończone studia wyższe dają Ci dosyć obszerne pole do popisu. Aktualnie rynek potrzebuje z pewnością takich osób jak Ty – świeżo upieczonych absolwentów, ambitnych, świetnie wykształconych. Masz dużą szansę pracować chociażby jako specjalista ds. spedycji. Do Twoich obowiązków będzie zaliczać się przede wszystkim czuwanie nad właściwą wysyłką i odbiorem różnorodnych przesyłek – ale to tak w bardzo dużym skrócie. Będziesz także nadzorować załadunek i rozładunek, udzielać informacji taryfowych, celnych. Praca jako specjalista ds. spedycji bywa niewątpliwie bardzo ciekawa i różnorodna, a co równie istotne, faktycznie świetnie opłacana. To również jest przecież dla Ciebie istotne.

Wykorzystaj więc jak najprędzej swój dyplom inżyniera i rozpocznij własną ścieżkę kariery. Jeśli tylko znajdziesz w sobie choćby odrobinę samozaparcia, niewątpliwie wszystko Ci się bardzo dobrze uda.