Usprawnij kierowanie kapitałem w twoim przedsiębiorstwie

Produktywne administrowanie fakturami, to niezaprzeczalnie płynność finansowa Przedsiębiorstwa. A faktem jest, iż na tradycyjne dokumenty zazwyczaj potrzeba o wiele więcej dni i mogą wtedy nastąpić opóźnienia, generujące niepotrzebne odsetki, albo brak sposobności odliczenia Vat.
Dlatego, żeby polepszyć kierownictwo w swoim zakładzie wypróbuj elektroniczny sposób workflow, który usprawni obieg rachunków pomiędzy pracownikami i umożliwi zdalny obieg faktur.

moc

Autor: Fotos GOVBA
Źródło: http://www.flickr.com
Moose - Centrum Języków Obcych

Autor: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl
I pewne jest, iż workflow faktur nie przegapi, bo znajduje dokumenty według różnych parametrów, jakie wcześniej wpiszemy do systemu. Bezkonkurencyjny system pozwala na przystosowanie norm i procedur zatwierdzania dokumentów jakie panują w każdej firmie, a kiedy faktury skończą obieg, przenosi je do systemu finasowego.
Z pewnością szczególną cechą elektronicznego systemu obiegu dokumentów, jest też to, że można w nim zapisać nieograniczoną liczbę faz zatwierdzania faktur, w korelacji od wymogów klienta. A w razie kłopotów, ekspresowo je rozwiązać, bo powiadomienie o możliwym błędzie, udostępniona jest szybciej.
biuro projektowe

Autor: Green Office Engro
Źródło: http://www.flickr.com
Stosując workflow faktur nie trzeba parafować ręcznie, ani wydrukować, w związku z czym, zaoszczędzasz mnóstwo czasu i zawężasz płatności związane z nakładem pracy.

Aczkolwiek system workflow to nie jedynie obieg dokumentów, lecz pozwala na zarządzanie wieloma procesami biznesowymi i dzięki niemu masz szansę efektywnie połączyć aktywności wielu oddziałów.
Czytelność i harmonia w procesach twojego zakładu, to pewność zwycięstwa.
.