Bardzo szybki rozwój technologiczny wymusza samoistnie zmiany w całym otoczeniu

Ludzkie potrzeby, nowsze rozwiązania w każdej dziedzinie, a co z tym nieuchronnie jest związane – niektóre zawody zostają wykluczone po prostu z rynku.
Przykład – proszę bardzo. Na początek wyraźnie wychodzą rzemieślnicy, czyli takie zawody jak szewc, kowal, albo bardziej starsze – choćby zdun, młynarz, kaletnik.

wzrost sprzedaży

Autor: FutUndBeidl
Źródło: http://www.flickr.com
Teraźniejsza młodzież najpewniej nawet nie ma pojęcia, że takie zawody dawniej istniały. Postępujący rozwój techniki na zawsze wyeliminował te profesje i odebrał możliwość zarabiania rzemieślnikom. W ich miejsce z kolei pojawiło się zapotrzebowanie na całkowicie inne zawody. Czy to źle? Raczej nie, bo zatrzymanie się w jednym punkcie przyniosłoby dużo więcej złego. Na jakie zawody więc aktualnie jest duże zapotrzebowanie? Aktuariusz, webdeveloper to najbardziej poszukiwani fachowcy w swych branżach i powinno się nadmienić – doskonale opłacani. Weźmy pod rozwagę chociażby taki zawód jak webdeveloper. Nie macie pojęcia, na czym jego praca polega? W największym skrócie mówiąc to osoba zajmująca się budowaniem witryn internetowych.

Jeśli chcesz skontrolować rzetelność danych umieszczonych tej publikacji, to kliknij tu i zweryfikuj u źródła (https://certo.waw.pl/) a uzyskasz stuprocentową pewność w tej sprawie.

Jego głównym zadaniem bywa opracowanie kodu w określonym języku programowania, który ma zorganizować tak samo budowę, jak również zapewnić praktyczność konkretnej strony.

dokumentacja

Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Nietrudno dostrzec, że zapotrzebowanie na zupełnie nowe zawody kreuje bardzo szybki postęp techniczny.

Można przewidywać, iż w ciągu następnych kilkunastu lat narodzi się całkowicie inna profesja,o której w teraźniejszym czasie nie mamy nawet pojęcia. Taka bywa kolej rzeczy i nie da się tego uniknąć.