Skończyłeś właśnie studia wyższe i jesteś na etapie poszukiwania pracy

Dostałeś już kilka ofert, niektóre z nich są naprawdę bardzo ciekawe, lecz jedna propozycja szczególnie nie daje Ci spokoju.
Jaka to propozycja? Miałbyś pracować jako aktuariusz, ale szczerze mówiąc nie masz pojęcia, kto to jest i jakimi sprawami się zajmuje.

kancelaria

Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com

Możesz się cieszyć, ponieważ jeśli zaoferowano Ci takie stanowisko, masz szansę nie tylko na dużą karierę, lecz także na naprawdę przyzwoite pieniądze. Główkujesz nad tym czym zajmuje się aktuariusz? Warto jasno zaznaczyć, iż taki aktuariusz to przede wszystkim zawód z przyszłością. Zatrudniani są oni wszędzie tam, gdzie konieczne jest rozwiązywanie problemów statystycznych i finansowych. Jako aktuariusz masz możliwość zatem pracować tak samo w instytucjach państwowych, w dużych korporacjach, bankach, jak też w firmach inwestycyjnych. Co będziesz wykonywał zatrudniając się jako aktuariusz? Twoim obowiązkiem będzie przede wszystkim obliczanie ryzyka jak także i wartości aktualnej Projektów finansowych zatrudniającej Cię jednostki , a szczególnie tych długoterminowych, czy również obciążonych niebezpieczeństwem. Praca (zobacz biuro pracy za granicą) jest naprawdę ciekawa. Warto dodać, że taki aktuariusz jest poszukiwany w wielu branżach, a zarobki jak na początek bywają rzeczywiście naprawdę duże.

Nie namyślaj się więc dłużej ale wybierz tę ofertę, a to pewne będziesz stuprocentowo zadowolony. Zrób to, zanim propozycja jest wciąż aktualna, bo za chwilę ktoś Ci może ją zabrać.

Jeżeli myślisz, że rozważana tu problematyka jest interesująca, zobacz jeszcze więcej w tym tekście (http://pischool.pl/kontakt), który także proponuje zbliżone materiały.

Taka okazja może się już nie trafić.