Jesteś typem osoby, którą wszystko szybko nudzi, a zwłaszcza praca w jednym miejscu przez długi czas

Na domiar wszystkiego nikt nie ma możliwości Ci zarzucić, iż nie pracujesz i nie zarabiasz. Operatywna i zaradna to Ty niewątpliwie jesteś. Stale przecież jesteś gdzieś zatrudniona, ale również szybko się zniechęcasz i odpuszczasz, aby poszukać bardziej atrakcyjnej.

konferencje

Autor: wam kat
Źródło: http://www.flickr.com
Taki niespokojny duch z Ciebie. Czasami jesteś pełna podziwu dla osób, które w jednym miejscu pracy zostają do samej emerytury – dla Ciebie to nierealne, gdyż Ty wciąż poszukujesz czegoś lepszego. Znajomi dziwią się Tobie, lecz być może w środku nieco Ci zazdroszczą – nie każdego stać na taką odwagę. Nie istnieje chyba taka praca, jakiej byś nie wykonywała. Byłaś już kucharką, przedstawicielem handlowym, ekspedientką, pracowałaś jako pracownik produkcji. Obecnie jesteś zatrudniona jako barmanka. Jak na razie ogromnie chwalisz sobie tę pracę. Godziny pracy pasują Ci jak najbardziej, napiwki także cieszą.

Nie ociągaj się! Jeśli przypadł Ci do gustu nasz wątek, to czytaj tutaj więcej (http://www.systempartnerski.pl/faq) kolejne wiadomości na ten temat. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z chęcią.

Co prawda, już wpadła Ci do głowy taka myśl, aby poszukać innej pracy, ale jak dotąd zrezygnowałaś z tej opcji. Nie oglądaj się jednakże na opinię innych, i jeśli targają Tobą jakieś wątpliwości to zmień ją, jeśli jednak jako barmanka czujesz się dobrze – daj sobie jeszcze troszkę czasu.

Jeśli wczytujesz się w ten artykuł to znaczy, że temat Cię niezwykle zafascynował – wejdź na odnośnik do strony zarabianie przez internet, a znajdziesz równie atrakcyjne informacje.

Być może normalnie jedynie Twoja porywcza natura gdzieś w środku przypomina Ci, że zbyt długo tu już pracujesz.

należności

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt nie ma prawa Cię oceniać, przecież to Twoje życie.

Jesteś jeszcze młodą osobą i masz prawo szukać najbardziej odpowiadającej drogi dla siebie. Płynność finansową posiadasz cały czas, więc jak widać, dobrze dajesz sobie radę. Tak trzymaj.