Posadzkarz – czym dokładnie się zajmuje oraz jak konkretnie wyglądają jego średnie zarobki?

Usłyszawszy słowo „posadzkarz” sporej większości spośród nas, którzy to w ogóle nie znają się na tego rodzaju rzeczach – przychodzi na myśl ktoś, kto najzwyczajniej kładzie posadzki.

Tymczasem samo zajęcie posadzkarza wcale nie jest do tego zadania ograniczone – a nawet więcej, ów zawód jest dosyć szeroki, choć skoncentrowany właśnie na wszelkiego rodzaju posadzkach. Jaki dokładnie jest zakres obowiązków posadzkarza? Jakiego typu wymagania należy przejść aby mieć możliwość nim w ogóle być? I co najbardziej istotne: Jak dużo taka osoba może zarobić?

pracownicy w biurze

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz dzisiejszy temat, czyli zawód posadzkarza, jest to zajęcie, w którym to jest wymagane parę ważnych elementów, takiego typu jak: minimum podstawowe wykształcenie (jeśli chodzi o ludzi z roczników do 1985 roku) albo gimnazjalne, kiedy chodzi o rocznik 1986.

Chodź tutaj i zobacz dodatkowe informacje (http://www.wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl/) w kontekście niniejszego artykułu. Znajdziesz w tamtym miejscu zbliżone informacje, które zapewne Cię będą ekscytować.

Jak się okazuje, w ogóle nie trzeba przechodzić jakiegoś „super kursu” jeżeli chce się wykonywać ten zawód we własnej firmie – starczy ukończyć kurs przyuczający lub tak nazywany „kwalifikujący”, w zawodzie ogólnobudowlanym. Poza tymi drogami możemy także ukończyć zawodówkę mająca profil „technologia robót typu wykończeniowego w budownictwie”. Czym jednak powinien charakteryzować się dobry posadzkarz? Ponad wszystko dobrym zdrowiem, oraz dużą sprawnością cielesną, gdyż to konkretne zajęcie jest dość wymagające pod tym względem.

Posadzkarz zajmuje się w szczególności: przygotowywaniem wszelakich materiałów typu pomocniczego (kleje, kity itp.), robieniem różnych posadzek z wszelkiego typu materiałów (oraz co ważne ich renowacją), robieniem różnych izolacji typu akustycznego oraz typu termicznego i tak dalej.

Musisz wiedzieć, że nasza witryna (http://www.eena.pl/) może pomóc Ci w uzyskaniu interesujących informacji na każdy wątek. Taka strona z pewnością Ci się będzie podobała.

Średnie zarabiane pieniądze posadzkarza to przedział między 1800 – 3000 złotówek miesięcznie.