Jak zakupić samochód i nie dać się oszukać?

Skoro już zadecydowaliście, że wymagacie pojazdu, czas podjąć jeszcze jedną nadzwyczaj istotną i brzemienną w konsekwencje decyzję: czy ma to być nowe auto, czy może z drugiej ręki.

Niewielu nabywców posiada ów komfort, że może, ot tak zwyczajnie, wyciągnąć z portfela kwotę konieczną na wóz rojeń a także udać się po nie do salonu. Pozostałym zostaje kredyt samochodowy Consumer Santander Bank. Przy kupnie nowego samochodu można wybrać sobie jego wersję, kolor bądź ekwipunek. Ważniejsze jest jednak to, że niemalże do zera maleje ryzyko kupienia pojazdu powypadkowego.
kredyt samochodowy consumer santander bank

Autor: JDavisStudio
Źródło: http://www.flickr.com
W naszych realiach duże znaczenie ma również to, że w ten sposób staniemy się posiadaczami samochodu o znanej nam historii, podczas gdy większość propozycji wozów używanych to pojazdy po przejściach, zwykle ze znacznie większymi przebiegami, niż przyrzekają to ich sprzedawcy. Kolejny plus to gwarancja – co najmniej przez dwa pierwsze lata możemy liczyć, że usterki jak też dysfunkcje nie obciążą nieoczekiwanie domowego budżetu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie interesujący artykuł – tam wyszukasz masę interesujących wiadomości oraz treści. Nie ociągaj się tylko wejdź!

W razie wielu marek ten pozytyw jest wyjątkowo akcentowany, np. poprzez wydłużenie okresu gwarancji nawet do siedmiu lat. Nie bez przesłania jest również to, iż nowe samochody są o wiele bezpieczniejsze od czterokołowców sprzed kilku lat. Więcej poduszek powietrznych, lepsze hamulce, elektroniczne systemy asystujące, jakie ocalają z drogowych opresji, są to istotne argumenty.

Ekologia? No cóż, tutaj różnice są daleko mniejsze, niż mogłoby się wydawać, bo nowe auta palą mniej od swoich poprzedników przeważnie wyłącznie na papierze.