W jaki sposób można by dosyć szybko kupić sobie np. limuzynę?

Zakup pojazdu nie stanowi obecnie specjalnego kłopotu. Niestety jego stan techniczny to całkowicie odmienna kwestia. Dlatego też znacznie korzystniejszym rozwiązaniem byłby zakup nowego lub choćby przykładowo dwuletniego samochodu.

Te jednak kosztują już znacznie więcej niż kilka lub kilkanaście tys. złotych. Często zatem korzystamy z pomocy kredytu bankowego. Dla przykładu warty zainteresowania jest kredyt samochodowy BGŻ BNP Paribas, jaki odznacza się tym, że proponuje raty o stałej wysokości przez całkowity czas kredytowania, którego długość jest uwarunkowana od wyników przeprowadzonej przez instytucję bankową analizy zdolności kredytowej klienta (maksymalnie dziesięć lat). Taki kredyt jest udzielany zarówno na pojazdy nowe, oraz używane. Cena kredytu mogłaby wynosić nawet 500 000 PLN. Inny istotny dla odbiorcy oraz samego banku czynnik to oprocentowanie kredytu. Wynosi ono 4,49% (RRSO 11,00%). Warto dodać, że ten kredyt nie musi być przeznaczony wyłącznie na auta, ale na pojazdy w szerokim takiego słowa znaczeniu. Kredytowane mogą zostać więc także samochody ciężarowe, quady czy też łodzie.
berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl

Tak duża oferta produktów, jakie mogłyby być kupione przy wykorzystaniu tego typu kredytu wymaga znacznej dostępności punktów jego sprzedaży. Tego typu kredyt samochodowy BGŻ BNP Paribas jest więc proponowany we wszelkich filiach banku, w wielu komisach i w salonach samochodowych.

Kredyt ten jest oferowany osobom, które mają pełną zdolność do tzw. czynności prawnych i osiągają stabilny dochód z tytułu umowy o pracę, emerytury czy działalności gospodarczej. Warto dodać, że o wspomniany kredyt można by zacząć się starać nawet przez internet.