Białystok i Konin – a więc, reklama na telebimie w pełniutkiej krasie

Co to jest Telebim oraz do jakich rzeczy się go używa? Gdzie można na nie trafić wewnątrz Białymstoku oraz Koninie? Czy to jedyne miejsca, gdzie owe telebimy istnieją? Odpowiedzi na te wszyściutkie pytania wynajdziesz bez problemu w środku naszego nowiutkiego felietonu!

internet

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz dzisiejszy artykuł zaczniemy od pytania „czym bywa telebim”? A telebim jest to tak zwany „ekran wizyjny”, który to składa się z matrycy, która to z kolei składa się w całości z lampeczek rodzaju LED. w ogólny sposób ujmując, bywa to ekran diodowy, o pełniutkim wymiarze kolorów, który ma w posiadaniu wielką przewagę nad na przykład ekranami plazmowymi. Jeżeli chodzi o rozpoczynający ich przykład, a więc telebim Białystok, to w samiutkim mieście powstała naprawdę wielka ilość wspomnianych tabliczek, niemalże na większa ilość skrzyżowań w calutkim miasteczku. Oczywiście duża liczba telebimów świadczy również o dużej ilości przedsiębiorstw, które to wspomnianymi tablicami się zajmują.

Nieziemsko intrygujący tekst, nieprawdaż? Jeżeli również masz takie zdanie, to kliknij tutaj i przeczytaj w witrynie wszystkie informacje.

I tu następuje łącznik między miastem Białystok, a miasteczkiem Konin…

Jeśli chodzi o połączenie pomiędzy telebim Białystok, a telebim Konin, to w obydwu wypadkach posiadamy do czynienia z połączającą je Agencją, zajmująca się stawianiem telebimów, ale nie tylko.

Jeśli masz chęć wyszukać artykuły na ten temat, to przejdź tutaj i przejrzyj pozostałe informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

Owa agencja, jeżeli dobrze się przyglądnąć, zajmuje się opcjami telebimów w ułożeniu „outdoor” i „indoor”, czyli „na zewnątrz” oraz „wewnątrz”.

Czyli poza klasycznymi telebimami stojącymi wzdłuż drogi, zajmuje się również przedstawianiem reklam wewnątrz pomieszczeń, na przykład galeriach handlowych, placówkach medycznych, czy też chociażby salach wykładowych, nie wspominając o reklamach zawartych na lotniskach czy dworcach.