Podstawowe rodzaje nośników reklamy zewnętrznej, z jakich powodów panele LED cieszą się taką popularnością.

Rynek reklamy zewnętrznej także w ostatnich latach korzystać zaczął z nowoczesnych technologi. Do niedawna jeszcze wykorzystywano na nim w pierwszej kolejności najróżniejsze tablice reklamowe, bilboardy i plakaty. Każdy taki nośnik miał inne wykorzystanie, zależnie od rodzaju reklamy i rodzaju prowadzonej kampanii reklamowe firmy oferowały różne opcje.

reklama

Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz zasadniczym minusem statycznych form było i w dalszym ciągu jest to, że wszystkie zmiany emitowanej reklamy wiążą się z koniecznością przyklejenia jej przez kogoś. Wymaga to nie tylko ludzkiej pracy i konieczności dalekich czasem dojazdów, lecz również nie daje wiele elastyczności. Dlatego też najczęściej tablice reklamowe łódź albo bilboardy używane są jednak przy nieco dłuższych kampaniach, gdyż krótsze są po prostu nieopłacalne i będą wymagać dużej ilości pracy. Reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl), którą zamawia klient naklejana jest na kilka tygodni albo nawet miesięcy, i w takiej też postawi będzie czekać na koniec emisji – ile kosztuje reklama świetlna łódź.

Pojawienie się nowoczesnych paneli LED przyczyniło się do małej rewolucji na rynku reklamowym. Ten rodzaj nośnika będzie bowiem dawał bardzo duże na różnych płaszczyznach i jest zupełnie zrozumiałe, że cieszy się tak dużą popularnością. Po pierwsze reklama świetlna łódź wykorzystująca ledowe panele jest ogromnie elastyczna. Emitowanym obrazem steruje komputer, więc nie ma żadnych problemów, żeby nawet co kilka sekund zmieniać reklamę. Odpada konieczność mozolnego klejenia coraz to nowych plakatów, wszystko będzie się sprowadzało do odpowiedniego ustawienia parametrów emisji.

Czy nasz wpis spodobał Ci się tak intensywnie, że pragniesz zapoznać się z innym? To świetnie. Więc tu naciśnij i sprawdź (http://pischool.pl/kursy_dla_mlodziezy_i_doroslych/9/) więcej postów.

wykorzystanie telebimu

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym plusem ledowych paneli jest ich bardzo duża elastyczność. Wykonane są one z niedużych modułów, które można ze sobą łączyć w jeden większy ekran. Przez to można nie tylko łatwo uzyskać potrzebny rozmiar, lecz również w razie potrzeby łatwo wszystko zdemontować i zawieść w inne miejsce. To akurat często jest wykorzystywane przy najróżniejszych imprezach sportowych i kulturalnych, gdzie wielkie telebimy są jednym z ważniejszych elementów całego wyposażenia.