Telebim jako skuteczna odmiana reklamy zewnętrznej

Przedstawienie reklamy wyrobu na telebimach to najbardziej efektywna odmiana reklamy zewnętrznej. Film jest dużo lepiej zapamiętywany aniżeli zwykły plakat.
Telebim Radom Maratońska używany jest również do reklamy rozmaitego gatunku imprez.

Jako że Karpacz jest znanym kurortem, wielu ludzi każdego dnia ma szansę zapamiętać produkt, lub usługę, która jest demonstrowana na dużym ekranie. Ten rodzaj reklamy (polecane) to aktywne i masowe trafienie z informacją do potencjalnych odbiorców, niebywale atrakcyjna i nowoczesna technika pokazów, wzrost prestiżu marki, rozpoznawalność marki, albo wyrobu, oraz okazja aktualizacji informacji w okresie trwania kampanii.
Reklama na ekranie nie tylko błyskawicznie i skutecznie dochodzi do możliwych nabywców, lecz też koszty jej wyprodukowania i demonstracji są o wiele niższe. Reklama artykułu wyświetlanego na telebimach w sporym stopniu przyczynia się do wzrostu sprzedaży.

Poświęć chwilę i sprawdź tutaj (https://inoffice.pl/centrum-biznesowe-tarasy/) podobne informacje na opisywany temat – one na pewno Cię zainteresują, więc nie zwlekaj za długo:)

Niezwykle istotne jest także zlokalizowanie telebimu. W bardziej ruchliwych punktach jest większa możność zapamiętania obrazu przez większą grupę prawdopodobnych klientów.

LED

Autor: Howard Lake
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś promocja jest fundamentem działania jakiejkolwiek jednostki. Przedstawienie reklamy na telebimie to ogromne potencjały kreacji, obszerna kolorystyka, wysokie kontrasty, a przede wszystkim dynamiczność filmu umożliwia użycie niezwykle twórczego przesyłu reklamowego.

Telebim Opole pozwala na stosowanie opcjonalnej animacji, ekspozycji, oraz projekcji obrazu ruchomego. Dobrze zaplanowana reklama to zapewniony sukces jakiejkolwiek jednostki.