Masa ludzi w naszym kraju marzy o tym, by posiadać własna działalność i móc być niezależnym

Jeżeli spojrzeć na statystyki, to niestety brutalnie uświadamiają nam one, że znaczny odsetek nowych firm upada w przeciągu pierwszych 12 miesięcy istnienia.

Porcelanowy kubek termiczny

Autor: Sagaform
Źródło: Sagaform
ulotki

Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to niezwykle przygnębiające, ale można starać się temu przeciwdziałać.
działalność w niemczech

Autor: Léo Mabmacien
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to z reguły bywa w życiu, jeśli pragniemy odnieść sukces, powinniśmy zakasać rękawy i naprawdę maksymalnie poświęcić się pracy. Jednak cel jest wart poświęcenia – możemy mieć swoją firmę i cieszyć się całkowitą niezależnością. Ci, którzy mają beznadziejnych szefów, na pewno są świadomi tego, o czym mowa. Jednak co uczynić, jeżeli chcemy, aby nasza spółka działała nie wyłącznie w ojczyźnie, ale również w całej Unii Europejskiej? Mamy możliwość wówczas założyć swoją działalność w Niemczech. Nie musimy się tam przeprowadzać, żeby legalnie mieć tam spółkę. A dzięki niemieckiemu adresowi korespondencyjnemu staniemy się dla sporego grona klientów bardziej kompetentni. Tak to już jest, że Niemcy większości ludzi na naszej planecie kojarzą się z perfekcyjnością. Dlatego warto przemyśleć taką szansę. Dodatkowym plusem będzie to, że możemy posiadać u naszych zachodnich sąsiadów korespondencyjny adres działalności, a wynajęta w tym celu spółka będzie nam do kraju przesyłać naszą korespondencję na e-maila po uprzednim zeskanowaniu wszelkich dokumentów.

Możemy mieć również przekierowanie rozmów tak, aby wszystkim naszym kontrahentom pokazywał się numer kierunkowy +49 (więc Niemcy). Po pewnym czasie dostrzeżemy, że posiadanie niemieckiego adresu dla naszej firmy przynosi nam masę plusów w postaci nowych klientów.