Co przygotować na szybki, niedrogi oraz smaczny obiadek?

Dobre i pożywne danie nie oznacza ogromnych wydatków. zakupy najlepiej zrobić w markecie, acz wiele produktów, jakich potrzebujemy, by przygotować tani obiadek, posiadamy w mieszkaniu.

program komputerowy

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com

Jak nie kartofle, jak nie makaron, to… kasza kuskus. Bądź jaglana. W opcjonalnej wersji z dowolnymi komponentami.

Zainteresowały Cię treści zawarte w tym wątku? Jeśli tak, to czytaj także tłumacz przysięgły języka holenderskiego podobne informacje, dotyczące tego tematu. Przejdź do następnej strony.

W zanadrzu mam na przykład przepis na słodko: kaszka kuskus z filetem z kurczaka, ananasem, rodzynkami oraz przyprawami (cynamon, kardamon, co popadnie). Możemy także dołożyć pomidorki, cukinię bądź dynię… – znowu zupełna dowolność. A jak ktoś nie lubi jakiegoś składnika, to wystarczy go pominąć.

Kiedy nie mamy ani kartofli, ani klusek, ani kaszy, wtedy nadchodzi czas na enchilladesa. Tortille kupne czy też własnoręcznie wykonywane z czosnkowym sosem albo majonezowym oprócz tego przegląd lodówki np. ser żółty, kurczak, jarzyny (sałata, rzodkiewka, ogórek kiszony lub surowy – dowolnie, kukurydza – co tylko posiadacie w lodówce). Opiekamy w piekarniku lub na patelce, zawijamy w folię i skończone. Nie możemy także zapomnieć o mrożonkach. Są doskonałym wyjściem w chwili gdy zapasy w schładzarce się wyczerpią, lub gdy brakuje nam jakiegoś składniku do wyżej wymienionych dań, czy też… w okresie zimowym kiedy sezon na większość warzyw oraz owoców się już skończył.

Czy myślisz o lepszym poznaniu opisywanego tutaj artykułu? Jeżeli tak, to zweryfikuj stronę (http://www.bscav.eu/), która też na pewno przyciągnie Twój wzrok.

Możesz ich również użyć jako bazy do wielu dań. Możesz przykładowo zamrozić cukinię, pieczarki. Można również korzystać z gotowych mrożonek, z zestawów jarzyn na patelnię etc.

Zamrażaj także gotowe dania, oraz bulion jaki może być bazą do innych zup ewentualnie do gulaszów. Co jednakże zrobić gdy mamy naprawdę mało czasu? Zawsze pozostaje miejscowa pizzeria.