Emblematy chromowane oraz oznaczenia logo

Chromowane emblematy i oznaczenia, które przedstawiają logo firmy wykorzystywane są do przydawania wyjątkowych cech a także powiększania wartości towarów.

Te solidne metalowe oznaczenia (zobacz znaki bhp) są samoprzylepne oraz niezwykle łatwo je zamocować. Wytrzymałość takiego systemu mocowania gwarantuje błona klejowa 3M, jaka cechuje się na tle analogicznych rozwiązań wyjątkową przyczepnością i niezmiennością.
Należałoby zaakcentować, że dokładność wykonania detali metalowych emblematów jest nadzwyczaj duża. Główny metal stosowany w tych emblematach to nikiel. Przykrywany jest on w następnych procesach chemicznych warstewką chromu, która nadaje takim oznaczeniom wyjątkowego wyglądu. Ażeby naklejanie takich pojedynczych a także częstokroć bardzo malutkich znaków było bezproblemowe, towary zakrywane są warstwą folii transportowej, jaka ułatwia przeniesienie całej kompozycji symboli za jednym razem na przewidziane miejsce. Po umieszczeniu napisu na miejscu, folię zdejmuje się po czym aplikacja takich oznaczeń zostaje sfinalizowana. Podobne napisy metalowe na towarach wyglądają nadzwyczaj ładnie.
napisy metalowe

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Należałoby pamiętać o tym, iż fabrykacja tego typu chromowanych emblematów logo wymaga pewnych nakładów na przygotowanie, toteż nie realizuje się w tej technice niedużych ilości. Przed zleceniem fabrykacji na sprecyzowany nakład, niedrogo wykonuje się serię eksperymentalną (parę sztuk), które poświadczą zgodność z oczekiwaniami.

Realna jest też realizacja takich oznakowań jak naklejki chromowane w połączeniu ze sztywnymi podkładami samoprzylepnymi.

Czy powyższa notatka przekonała Cię do poszukania podobnych? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i oprócz tego sprawdź także wypowiedzi na temat!

Powstają wtedy sztywne tabliczki logo, jakie niezwykle łatwo ulokować na towarach.