Impreza na dworze? Wyczaruj niepowtarzalny klimat wynajętymi namiotami i dorzuć troszkę funkcjonalności wynajętą szatnią.

Posiadasz firmę organizującą przyjęcia, konferencje i zlecono Ci imprezę na dworze? A może chcesz sam przeprowadzić duży zjazd rodzinny lub wesele? W ciepłym sezonie letnim, sporym powodzeniem cieszą się imprezy na świeżym powietrzu, a dla Ciebie jest to także szansa na niższy koszt.

Wesele pod namiotem

Autor: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com
Wynajem namiotów na imprezy to często znacząco tańsze rozwiązanie, niż wynajem sal balowych, w szczególności w Warszawie. Pozwala to również radować się słoneczną, krajową pogodą, szczególnie w sezonie letnim – warte przeczytania. Przyjęcie wśród odgłosów natury, cykających świerszczy wieczorem albo śpiewających ptaków za dnia, nie może być zastąpione przez nic innego. Impreza (zobacz również weselne sukienki) pod szykownymi namiotami ma także charakter bardziej eteryczny i finezyjny. Namioty możemy ustawić na swoim podwórku, albo w wybranym miejscu, po uprzednim załatwieniu potrzebnych zgód. Można je ustawić także na terenie kogoś z naszych przyjaciół czy innej osoby prywatnej. Dzięki temu wynajem namiotów na imprezy jest bardziej opłacalne, a w Warszawie nie brakuje pięknych miejsc, gdzie taką imprezę możemy zorganizować po niższych kosztach.

Zwykle, razem z dużą imprezą pojawia się spora ilość płaszczy. Mimo, że wysoka temperatura nie zachęca do ich noszenia, wieczory zwykle nie są już tak ciepłe, dlatego bez wątpienia się one pojawią. Jeśli nie chcemy, aby odzież wierzchnia lądowała w naprędce znalezionym miejscu, można pokusić się o wynajem szatni, wręcz obowiązkowe przy dużej liczbie gości. Taka przenośna szatnia, to tani oraz bardzo funkcjonalny sposób na przechowanie ubrań wierzchnich uczestników. W dużych miastach, także w Warszawie, są przedsiębiorstwa zarabiające na wypożyczaniu namiotów, jak i szatni. W skład oferty wynajmu namiotów wchodzi także ich rozłożenie i przyszykowanie do imprezy. Wynajem szatni tymczasem możemy uzupełnić także o wynajem jej obsługi, w szczególności jeśli jest to przyjęcie nawet na kilka tysięcy osób.

namiot

Autor: Niall Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjęcia na świeżym powietrzu mają swój niepodważalny klimat, a przy okazji organizacji tego typu imprezy mniej trzeba się przejmować jej liczebnością. Również wesele na zewnątrz, w pięknym zakątku i pod namiotami, będzie mniej kosztowne, a jednocześnie lepiej spełniać nasze oczekiwania, niż przyjęcie w dworku. Ponieważ w Warszawie i jej sąsiedztwie nie brak uroczych zakątków, warto rozważyć możliwości zrobienia dokładnie tego typu imprezy.