Druk na potrzeby reklamy

Druk banerów reklamowych a także siatek reklamowych są aktualnie najbardziej popularną odmianą reklamy zewnętrznej a równocześnie najczęstszą formą stosowania wielkoformatowego druku. Stosunkowo mały koszt ich produkcji sprawia, że banery reklamowe mogą być niedrogą jak też skuteczną formą promocji.

reklama zewnętrzna

Autor: Andy Atzert
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku tychże banerów druk wielkoformatowy umieszczony jest na materiale z winylu, przy czym baner laminowany – nasz profil: hiperłącze – reklamowy ma powierzchnię stałą, z kolei siatka reklamowa jest dziurkowana, co sprawia że jest lekka (dzięki temu może być używana w przypadku wydruków o sporej powierzchni).

Baner reklamowy to jeden z bardzo modnych nośników reklamowych używany w reklamie outdoorowej. Opisywane banery drukowane są najczęściej na podłożu 300g – 700g, zależnie od potrzeb jak też przeznaczenia banerów. Banery – prócz dużej palety gramatury – mogą się odróżniać także grubością przeplotu. Banery takowe zostają wydrukowane na podłożu winylowym. Podłoże to możemy spawać z mniejszych kawałków banerów, konstruując baner XXLbaner (złap promocje na baner laminowany https://www.rokad.pl/pl/c/Banery-laminowane/43)olei duży format druku pozwala na stworzenie wielkiej reklamy bez potrzeby spawania podłoża, co zdecydowanie polepsza estetykę stworzonej reklamy. Banery są odporne na czynniki atmosferyczne, oraz można je wykorzystywać w dowolnie wybranym punkcie (płoty, ściany, konstrukcje z metalu oraz wiele innych).

baner

Autor: Riccardo Cervelli
Źródło: http://www.flickr.com
Banery reklamowe przeważnie wieszane bywają w okolicach węzłów komunikacyjnych oraz dużego natężenia ruchu samochodów jak też ruchu przechodniów. O ile baner będzie fachowo wykonany, nie będzie potrzeby dodatkowego laminowania go dla ochrony przed wodą czy promieniowaniem słonecznym. Firmy drukujące takowe banery udzielają na nie gwarancji nawet do 3 lat! Takie jednostki nierzadko nie tylko wykonują banery reklamowe, ale na wyselekcjonowanym miejscu dopełniają zainstalowania i wykończenia banerów (zgrzewanie, rękawy, oczkowanie). Jeśli nie mamy swojego projektu na baner reklamowy, warto skorzystać z projektów firmy realizującej banery. Jak taką wynaleźć? Nic trudnego. Wystarczy napisać w Google wyrażenie: banery reklamowe Warszawa – klik – (o ile interesuje nas reklama w tej metropolii), a z pewnością uzyskamy bez liku rezultatów a także propozycji.