Jeśli potrzebujesz naprawdę nowoczesnej reklamy, zdecyduj się na telebim

Reklama jest niezwykle kluczową częścią każdej działalności biznesowej. Pozwala ona dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców i wzbudzić zaciekawienie w potencjalnych nabywcach. Bardzo ważne jest, żeby reklama miała rzeczywiście efektywną formę, ponieważ wtedy okaże się ona intratna oraz przełoży się na prawdziwe zyski.

Reklama

Autor: shipscompass
Źródło: http://www.flickr.com
Biznesmeni mają do swej dyspozycji wiele form reklam

Nie da się zaprzeczyć, że rynek reklamy jest na chwilę obecną świetnie rozwinięty oraz wciąż ulepsza swoje narzędzia oraz metody pozyskiwania klientów dla swoich usługobiorców. Reklamy są spotykane na każdym kroku, zarówno na ulicach i budynkach miast, jak i w prasie, sieci, radiu oraz telewizji. Każdy biznesmen w tym zatrzęsieniu ofert musi zdobyć miejsce dla siebie oraz swojego towaru, co nie w każdej sytuacji jest łatwe. Ważne jest zatem, aby trafić na takie narzędzie, które pozwoli wyróżnić się na tle pozostałych propozycji reklamowych. Pomysłem na to ma szansę stać się telebim – daily motion.

Telebim czyli elektroniczny nośnik reklamy

Billboardy są cenione w reklamie od wielu lat, z sukcesem wzbudzają zainteresowanie przy drogach i w strategicznych dzielnicach miast. Nowocześniejszą oraz ulepszoną wersją billboardu jest telebim, a więc wielki ekran, który emituje reklamówki, filmiki lub (do sprawdzenia na tej stronie) hasła. Mocną stroną telebimu jest fakt, że można na nim umieszczać kilka wersji reklam jednocześnie, co przy tradycyjnym billboardzie jest niemożliwe. W licznych sytuacjach wszystkie istotne szczegóły mogą nie mieścić się na większym plakacie lub (pozostałe informację dostępne będą tu) stać się nieprzejrzyste. Telebim eliminuje ten problem ponieważ ma możliwość emitować informacje partiami. Poza tym połyskliwy ekran efektywnie zwraca uwagę kierowców i przechodniów.

Gdzie zamieszcza się telebimy?

Telebimy umieszcza się w miejscach centralnych oraz często uczęszczanych. Może być to ruchliwa trasa samochodowa, skrzyżowanie albo rondo, lecz równie dobrze telebim można zakładać na budynkach w centrum miast, oczywiście jeżeli nie są one zabytkami. Telebimy świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie jest właściwa widoczność, lub gdzie kierowcy czy piesi muszą na moment zatrzymać się i mogą zainteresować się czymś innym poza ulicą. Dlatego tak często telebimy spotyka się u zbiegu ulic, przy przejściach dla pieszych, parkingach, jak również przy rondach lub przejazdach kolejowych. Przykłady miejsc z telebimami można zobaczyć tutaj: link.