Ekran led świetnie spisze się w siedzibie firmy

Ekran led ma szansę powiadamiać kontrahenta o najnowszych ofertach. Jesteśmy wielką firmą, do której, wchodzi sporo nowych klientów, a także co chwilę zjawiają się zakłady, które pragną z nami rozpocząć współpracę?

Reklama ledowa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli tak, to trzeba się zastanowić, czy w sali konferencyjnej, lub przy recepcji, gdzie konkretna osoba będzie musiała troszeczkę poczekać za danym pracownikiem, z którym chce się zetknąć na rozmowie, nie powinien zostać zainstalowany ekran led – daily motion. Będziemy mieli szansę na nim ciągle wyświetlać informacje powiązane z naszą firmą, dzięki czemu jeszcze na chwilę przed tym spotkaniem, będziemy upewniali konkretną osobę, że powzięła odpowiednią decyzję przychodząc właśnie do nas. Takie ekrany ledowe są różnej wielkości, więc możemy je dobrać do wielkości miejsc w których będą zamontowane, a co najistotniejsze, obraz który będzie się na nich pojawiał ciągle będzie tak samo wyraźny.

Spore ekrany należy zakładać przy trasie

Miasto

Autor: Ari Helminen
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli pragniemy, żeby nasza reklama znajdowała się przy trasie, albo na ulicach znaczniejszego miasta, to wówczas warto przypilnować, aby ekrany led były jak największe. Wtenczas będziemy mieli świadomość, że będą one dostrzegalne z dużej odległości, a więc kierowcy zdążą wszystko obejrzeć, bez konieczności zatrzymywania się, a przechodnie spostrzegą naszą wyróżniającą się reklamę spośród tysięcy podobnych. Im bardziej mrugająca będzie nasza reklama, im wyraźniejszy będzie jej obraz, tym większą możemy posiadać gwarancję, że zostanie ona zauważona i przywoła do nas większą rzeszę klientów.

Tutaj odnajdziesz ciekawe informacje na prezentowany temat, więc jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to kliknij odsyłacz do witryny.

Przykładowe miejsca na ekrany led można zobaczyć tutaj: więcej w temacie.

W środkach publicznej komunikacji także je znajdziemy

Takie ekrany mają tak sporo zastosowań, że z łatwością odnajdziemy je w transporcie publicznym. Przeważnie zamontowane są z przodu autobusu i poza pokazywaniem daty, godziny, informacji o tym kto ma imieniny, i na jaki przystanek podążamy, możemy także podziwiać różnorakiego rodzaju reklamy.

W tym miejscu znajdziesz dużo ciekawych informacji na ten wątek – wystarczy kliknąć na nasz link, a na pewno dane tam umieszczone będą cenne.

Nieświadomie będzie patrzeć w kierunku takiego ekranu, gdyż będzie bardziej interesujący niż krajobraz za oknem i mamy szansę być zaskoczeni jakością pokazywanego obrazu.