Masz plan na biznes, ale nie masz pojęcia, jak zdobyć finanse na start?

Po globie chodzi mnóstwo ludzi, w umysłach których rodzą się doskonałe pomysły na biznes. Bywa jednak, że nie potrafią się przebić, lub najprościej w świecie – nie posiadają pieniędzy na start. Czy dobry pomysł może liczyć na pomocną dłoń?

ludzie biznesu

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie tak. Dobrym wyjściem stał się fundusz kapitału zalążkowego. O co chodzi? Człowiek z koncepcją na postęp branży technologicznej czy informatycznej przychodzi do Funduszu. On ocenia, czy rzeczywiście jest potencjał. Jeśli tak, w zamian za nie więcej niż 50% udziałów, ułatwia stworzyć firmę, zrobić biznesplan, da lokum na siedzibę i sprzęt. Firma krok po kroku będzie rosnąć, gdyż kwoty z dofinansowania wspomogą jej towar czy usługi.

Zaciekawił Cię ten wpis? Jeśli tak, to fantastycznie – dalsze wpisy (http://mlynska12.pl/wesela-i-imprezy-rodzinne/) wyszukasz w następnym niezwykle ciekawym tekście.

Fundusz zalążkowy to więc idealne rozwiązanie dla początkujących firm. Ważne, iż tego typu środki finansowe znajdują się na terenie wszystkich polskich województw (dolnośląskim, małopolskim, śląskim, warmińsko-mazurskim, zachodniopomorskim…).

Czy doradca NewConnect pomoże w debiucie na rynku akcji?

Rzecz oczywista. Czym w ogóle stał się rynek akcji NC? To rynek dla niedużych, świetnie prosperujących firm, które do następnego postępu potrzebują dodatkowych pieniędzy. Otrzymane od inwestorów mają za zadanie przysłużyć się większemu wzrostowi.

biznesmeni po pracy

Autor: The Elite Ayrshire Business Circle
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek jest także nęcący dla inwestorów, ponieważ otrzymują łatwy dostęp do właścicieli przedsiębiorstw, których pomysł na biznes jest tak mocno interesujący, iż w przyszłości może przyprowadzić miliony. Alternatywny rynek akcji to prawidłowe miejsce na zadebiutowanie spółek z branży nanotechnologicznej czy IT. Należy jednak mieć świadomość, iż przygotować do startu na NC może jedynie autoryzowany doradca jak na stronie .

Nie chcemy zezwolić na to, żebyś nie uświadczył wszelkich newsów na wybrany temat. Zachęcamy zatem do nowego artykułu. Tam czeka na Ciebie ciekawa informacja (https://smartvest.pl/).

Taka współpraca jest absolutnie obowiązkowa. Nie każdy doradca NewConnect może pochwalić się spektakularnymi debiutami, ale jedni z najlepszych na rodzimym rynku potrafią wprowadzić nawet po kilka spółek. Listę certyfikowanych doradców można odnaleźć na stronie www NC. Którego właściwie wytypować, decyduje spółka, gdyż tylko ona płaci za jego obsługę.