Miłość w Anglii

Wszyscy doskonale wiemy jak to bywa z miłością. Czasem mamy kogoś, z kim możemy dzielić nasze radości i rozterki naszej codzienności, a kiedy indziej w pojedynkę próbujemy jakoś funkcjonować. Bywa, że jako samotni rodzice często nie jesteśmy całkiem zwyczajnie funkcjonować, bo brakuje nam kogoś, kto pokochałby nas, jako kobietę lub mężczyznę a nie, jako mamę czy tatę.

miłość

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego świetnym rozwiązaniem stają się randki dla rodziców. To pomysł dla wszystkich, którzy chcieliby spotkać nową miłość. Wszyscy wiemy, że nie zawsze wszystko idzie według planu. Ale nie trzeba męczyć się z kimś, do kogo już nic nie czujemy możemy znaleźć ludzi, którzy będą chcieli z nami żyć. Dobrze znowu poczuć motyle w brzuchu. Nie można również poszukiwać wymówek w stylu brakuje mi czasu na szukanie nowej miłości. Bo musimy jedynie zalogować się na jakimś portalu, gdzie samotni rodzice poszukują kogoś do pary. To pozwoli odnalezienia osoby, która wie, że czasem trudno wydostać się z domu, bo nie ma, kogoś z kim można zostawić nasze pociechy. Tak, więc śmiało spróbujmy założyć sobie takie konto i możliwe, że uda nam się znaleźć kogoś, z kim będziemy chcieli spędzić resztę życialub po prostu spotkamy różne osoby, które sprawią, że poczujemy się dowartościowane/dowartościowani i będzie chciało nam się żyć nawet samemu na nowo.

Zakochani

Autor: Wyatt Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

Odnajdź swą drugą połówkę

Jeśli chodzi o randkowanie dorosłych osób , którzy mają dzieci to nie jest to całkiem proste. Jak tu niby mieć czas pomiędzy zmianą pampersów jednemu dziecku a ćwiczeniem z angielskiego z drugim dzieckiem. Tak, więc randki dla rodziców sporemu gronu osób zdają się czymś bardzo odległym. Bo o ile już na samo spotkanie jakoś znalazłoby się czas, o tyle ciężko spędzać godziny na poszukiwanie partnerki/partnera do tego rodzaju spotkania.

Ale, od czego mamy dzisiejsze możliwości. Jeśli chcemy spotkać nową miłość i w puścić ją do swojego życia, to musimy w wolnej chwili założyć profil na portalu randkowym dla rodziców i już, wystarczy poczekać aż odezwą się osoby zainteresowana rodzicami takimi jak my. A że są portale randkowe z myślą o rodzicach, to będzie można na pierwszym spotkaniu i bez skrępowania powiedzieć o dzieciach, ale również wspólnie oderwać się od często trudnej codzienności na przykład przez wyjście do restauracji w niepoplamionych ciuchach i zamówić danie, które nie wyląduje na podłodze albo coś niezidentyfikowanego, w stylu zabawki, nie będzie dorzucone do środka.