Warsztat Audi gwarantuje efektywną i całościową obsługę konsumenta, diagnozę, przegląd oraz naprawę na oryginalne elementy.

Audi to modna marka aut należąca do eleganckich i nowoczesnych modeli. Są rozmaite modele, dzięki temu jest możliwość wybrać sobie wóz harmonizujące naszym pragnieniem i indywidualności.

Audi A8

Autor: FotoSleuth
Źródło: http://www.flickr.com
Ta marka jest doceniana nie wyłącznie w kraju, ale też za granicą. Mamy okazje odróżnić kilka na prawdę fantastycznych modeli. Wersja sportowa to wersja Audi, w jakim odczujesz jak przepływasz na drodze. Lub wersja kombi jest świetna jako samochód rodzinny. Takie pojazdy mają mocne silniki, jakie będą służyć nam całymi latami. Oryginalne części Audi Kraków zapewniają precyzję i niezawodność tej marki.

Profesjonalny serwis audi posiada najnowszą technologie diagnozowania i serwisowania aut Audi. Wyposażony warsztat świadczy usługi w obrębie napraw mechanicznych, przeglądów cyklicznych, przeglądów systemu pojazdów takich jak napęd, układ hamulcowy, klimatyzacyjny, itd. oraz wieloaspektowe oceny układów elektronicznych. Serwis Audi naprawia lub podmienia jedynie na oryginalne części Audi Kraków, na jaką dawana jest gwarancja. Także zakłady samochodowe posiadają oryginalne części do audi Kraków.

Wiele warsztatów na czas naprawy dzierżawi samochody, zatem jest to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy samochód potrzebują do pracy. Ponadto do całościowej obsługi konsumenta zaliczają przyjmowanie samochodu ze skazanego miejsca oraz dostarczenie go do warsztatu, a również przekazanie samochodu z warsztatu pod określone miejsce. Do tego jest możliwość gromadzić opony oraz koła w magazynie warsztatu.

Magazynowane są w odpowiedniej pozycji co uniemożliwia potencjalnym deformacjom oraz w odpowiednich warunkach zewnętrznych, między innymi we właściwej temperaturze. Audi serwis Kraków świadczy stałą gwarancję mobilności. Pomogą wszystkim w razie awarii, karambolu, kradzieży oraz różnych wypadkach unieruchomienia samochodu z przyczyny rozładowania akumulatora, utracenia kluczyków, awarii ogumienia, braku paliwa na terenie Krakowa, okolicach, a też całej polski.