Pokrowiec do smartfona firmy Nokia – czy pożądane byłoby kupić?

Posiadacz telefonu nierzadko liczy się z jego designem. Ładne komórki, pozbawione zatarć cieszą oko nie tylko właściciela, lecz także ludzi, którzy zwracają uwagę na szczegóły. Czy można w takim razie bez ogromnego trudu zatroszczyć się o swój przyrząd?

telefon lumia

Autor: Nokia
Źródło: Nokia
Producenci oferują nam telefony o wyglądzie wykwintnym, coraz to bardziej klasyczne. Wyszły już z mody te z dużą ilością dodatków i pełne udziwnień. Niektórzy obywatele aczkolwiek lubią, gdy ich aparat telefoniczny „wyróżnia się z tłumu”. Zachwycającym rozwiązaniem jest wówczas etui. Różnorodne wzory zdobiące ów gadżet mogą nadać unikalny wygląd urządzeniom. Do wyboru mamy te z pejzażami, herbami klubów siatkarskich czy też marek odzieżowych. Istnieje także opcja stworzenia własnego etui, jedyne co potrzeba wykonać to wysłać swoje zdjęcie (czytaj dalej zdjęcia w krysztale) do salonu, jaki się tym zajmuje i cieszyć się obudową ze prywatnym dziełem. Czy będzie to etui do Nokii ( http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=35&device_model[0]=212[0]=35&device_model[0]=212) czy o odmiennego telefonu, wszystkie cechują się tym, iż doskonale ochraniają urządzenie, przykładowo w czasie upadku.

osłonka na telefon

Autor: Danny Choo
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy gwarancję, iż obudowa się nie zarysuje ani nie pęknie. Po mistrzowsku dostosowują się do kształtu telefonu, nie klinują przycisków. Kiedy chodzi o warianty, dostępne na rynku są plastikowe czy również skórzane gadżety. Do tańszych należą te z ekoskóry jak również prześwitujące. Dla odważnych klientów promujemy etui do nokii wykonane z gumy z podobiznami z filmów. Wartości ich wszystkich wahają się w granicach od kilkunastu do niekiedy kilkuset złotych! Jednakże te najdroższe z reguły mają w sobie wartościowe kryształki lub też są z oryginalnej skóry.

Zakup etui do nokii czy też telefonu odmiennej firmy (sprawdź w tym sklepie). jest znamienitym rozwiązaniem. Łączy on ochronę urządzenia przed otarciami i stłuczeniami oraz zapewnia wykwintny wygląd i rzadki design. Nie jest to pokaźny nakład pieniężny, wobec tego eksploatatorzy telefonów komórkowych powinni skorzystać z tego typu gadżetu.