Dobre artykuły do golenia dla prawdziwych facetów

Golenie się to coś, co wielu mężczyznom powoduje wiele kłopotów i nie zawsze zdoła być przyjemne. Niemało mężczyzn musi golić się na co dzień, co nie tylko wiąże się z wielką ilością czasu, ale często na dodatek powoduje ból albo nieprzyjemne podrażnienia skóry. Z tego względu multum panów goli się rzadko albo wcale. Chociaż posiadając profesjonalne artykuły do golenia, czynność ta zdoła stać się o wiele prostsza, szybsza i sporo przyjemniejsza.

Produkty do golenia dla mężczyzn

Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com
Pośród standardowych artykułów do golenia niewątpliwie musi znaleźć się dobrze dobrana pianka do golenia oraz krem bądź płyn po goleniu, który łagodzi podrażnienia i sprawia, że skóra jest gładka i miękka w dotyku. Konieczne jest też dobranie należytej żyletki, szczególnym zaciekawieniem wśród mężczyzn cieszą się żyletki astra, jakie nie tylko cechują się przystępną ceną, ale zarazem zapewniają szybkie, dokładne i wygodne golenie. Dziś znajdziemy przeróżne rodzaje żyletek Astra, takie jak ogromnie ostre żyletki Astra Superior Stainless for Safety Razors albo trochę bardziej łagodniejsze żyletki Astra Platinum. Każdy z panów zdoła więc dostosować dobry typ żyletek dla siebie. Więcej na

Twarz mężczyzny

Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki właściwym artykułom do golenia możesz uniknąć draśnięć i zranień, a sam proces golenia będzie łatwiejszy i szybszy. Jednak czasem każdy mężczyzna może przez nieuwagę się zaciąć, w takiej sytuacji powinno się posiadać sztyft osma doskonały na skaleczenia po goleniu. Jest to artykuł niezmiernie wysokiej jakości sporządzany z ałunu, przygotowywany ręcznie przez francuskiego fabrykanta Osma Laboratoires, działa uśmierzająco oraz ściągająco błyskawicznie tamują krwawienie, ma również właściwości bakteriobójcze. Ałun potasowy znajdujący się w sztyfcie Osma jest produktem naturalnym, wobec tego niewątpliwie sztyft osma znacznie góruje nad innymi produktami na skaleczenia po goleniu. Do tego można kupić go w ogromnie niskiej cenie, za 12g produktu zapłacimy zaledwie około 12 złotych.