Majorka i Tajlandia – wspaniałe miejsca na spędzenie wakacji.

Majorka i Tajlandia to dwa wspaniałe miejsca będące gwarancją dobrego wypoczynku. Wspaniałe chwile przeżyją tam zarówno osoby chcące w rodzinnym gronie, śmiali poszukiwacze wrażeń, jak i amatorzy muzyki i wspaniałej zabawy. Tak Majorka, jak i Tajlandia są miejscami gdzie zwiedzić można czarujące zabytki, odpocząć na piaszczystych plażach i jeść wytworne dania.

w Tajlandii

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
Majorka to głównie globalna stolica zabawy i clubbingu. Za dnia można rozluźnić się na piaszczystych plażach. Połączyć się z przyrodą pływając w przezroczystych wodach Morza Śródziemnego. Zachwycać się wspaniałym pejzażem bajecznych gór Serra de Tramuntana, między nimi Puig Major o wysokości 1445 m n.p.m.

Pragniemy oddać w Twoje ręce kolejny nasz tekst – myślimy, że przypadnie Ci do gustu. Aby go przeczytać, najedź na łącze tutaj i gotowe.

Wyspa oferuje liczne przeżycia również po zachodzie słońca. Kiedy przychodzi wieczór Majorka zamienia się w ogromną balangę! Dlatego właśnie opowiadają o niej sławne utwory gatunku dance. Rozkosznie jest spędzać noce na tańcu, zawieraniu nowych przyjaźni i popijaniu eleganckich trunków przy akompaniamencie elektryzującej muzyki. Sam Fryderyk Chopin spędził na Majorce niejedno gorące lato razem z miłością życia – George Sand. Fakt ten upamiętnia znajdujące się na wyspie muzeum dedykowane genialnemu twórcy.

Choć raz w życiu trzeba odwiedzić Tajlandię! Ten południowoazjatycki kraj z przyjemnością gości spragnionych doświadczeń podróżnych. Tajlandia (aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę: ) jest cudownym miejscem dla ludzi pragnących skonfrontować się z odległą cywilizacją.

Poświęć chwilę i sprawdź tu art beauty dodatkowe informacje na ten temat – one na pewno Cię zaintrygują, więc nie zwlekaj za długo:)

Egzotyczne zabytki, unikalne okazy flory, oryginalne to tylko niektóre zalety tego pięknego rejonu. Bangkok, stolica kraju, co roku ugaszcza miliony turystów, by mieli okazję skosztować pikantnej tajskiej kuchni, poznawać niezwykłą architekturę buddyjskich świątyń, a ci żądni emocji podziwiać turnieje tajskiego boksu – muay thai. Ekscytujące wrażenia powiązane ze spotkaniem z egzotyczną kulturą doskonale równoważą dni spędzone na gorących białych piaskach tajskich plaż.

Zarówno na Majorce, jak i w Tajlandii osoby w różnym wieku i o zróżnicowanych zainteresowaniach odszukają coś dla siebie. Trzeba przed podróżą zasięgnąć informacji w biurze podróży, czy stronach internetowych dotyczących różnych aspektów tych miejsc. Warto też popytać na forach poświęconych turystyce – ich bywalcy chętnie podzielą się zdobytymi doświadczeniami i zaproponują sposoby spędzania czasu. Oba kraje bowiem są doskonałe tak dla amatorów natury, egzotycznych tradycji, jak i miłośników porządnej beztroskiej zabawy!

Jeżeli chodzi o miejsce spędzenia udanych wakacji na pewno oba miejsca okażą się prawdziwym rajem. Z całą pewnością możemy polecić także Hiszpanię. Nasz artykuł jednak się kończy, więc szczegóły poznasz w tym miejscu. Podróżni z niewielkimi funduszami tak samo jak i dysponujące obszerniejszym budżetem nie będą żałować chwil spędzonego w żadnym z tych miejsc.