Kadra z Ukrainy jako idealna kadra do zajęć sezonowych

Coraz to częściej pośród przedsiębiorców uwidacznia się pomysł czarterowania zatrudnionych pracowników innym podmiotom, po to, ażeby osiągnąć z takiego tytułu dodatkowy przychód, szczególnie w sytuacji, gdy przedsiębiorstwo odczuwa obniżenie zapotrzebowania na jej usługi.

pracownik z ukrainy

Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Regulacje prawne stanowią, iż za zgodą pracownika, wyrażaną na piśmie, pracodawca jest w stanie udzielić pracownikowi urlopu darmowego w celu wykonywania pracy u nowego pracodawcy przez dany czas. Zasadniczym wymogiem, jaki umożliwi wynajem pracowników jest wyrażenie w formie pisemnej aprobaty pracownika na wykonywanie przez niego pracy w drugiej firmie, potrzebne jest układ pracodawców.

Ten najnowszy wpis jest doprawdy godny uwagi! Kliknij w widoczny link i sprawdź to na własne oczy. Każdy komentarz będzie mile widziany.

Oprócz wskazania konkretnego czasu, na jaki zatrudniony pozostanie oddelegowany, należy także scharakteryzować typ pracy, jaki ma być przez pracownika czyniony, oraz honorarium.

nowoczesne biuro

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli przedsiębiorca pragnie w pełni dyspozycyjnych, kompetentnych i gotowych do pracy fachowców, a w Polsce jest niedostatek w tej branży, właściwym wyjściem okaże się pracownik z Ukrainy, więcej informacji – oferujemy atrakcyjny leasing pracowniczy. Pracownicy z Ukrainy znakomicie odnajdują się w robotach sezonowych, w jakich uniwersalność zatrudnienia i okazja zatrudnienia pracownika na 6 miesięcy w przeciągu roku bez zezwolenia na pracę gra dużą rolę.

Pracownicy z Ukrainy dysponują doświadczenie w wjazdach zarobkowych do Polski, z tej przyczyny są mniejsze kłopoty z aklimatyzacją i znalezieniem się w nowej rzeczywistości. Za zaangażowaniem obcokrajowca przemawia wielka motywacja (zobacz szkolenia motywacja pracowników) u osób z obczyzny, dla których praca w Polsce daje okazje na awans i poprawę warunków bytowych.