Czemu warto zadysponować usługę niszczenia dokumentów bądź nośników danych?

Oszczędzasz czas swój a także swoich pracobiorców – usługa taka nie wymaga Twojego zaangażowania. Szczędzisz wydatki – unikasz zakupu i serwisowania niszczarek, zakupu ponadprogramowych surowców (worków), wywozu skrawek jak też ich utylizacji.
Wdrażasz jednolity standard polityki bezpieczeństwa danych – nie ryzykujesz niekontrolowanego wypływu informacji.

Pizza

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Dostajesz poświadczenia niszczenia – potwierdza on trwałe zniszczenie danych, Nie angażujesz własnych zasobów – zamiast na niszczeniu możemy skoncentrować się rozwijaniu prywatnego przedsiębiorstwa. Niszczysz nawet ogromne ilości nośników danych bez względu na ich typ. Gdy polityka bezpieczeństwa Twego przedsiębiorstwa nie pozwala na przetwarzanie danych niejawnych poza jego lokalem, mobilne niszczenie dokumentów i innych nośników informacji pomaga uniknąć transportu do instalacji niszczącej. Obojętnie na ilość zaświadczeń przeznaczonych do zniszczenia, jednostka niszczenie dokumentów Trójmiasto przyjedzie z odpowiednim przyrządem niszczącym, jakie za jednym razem przetworzyć może od 100 do 800 kilogramów dokumentacji (więcej o bezpiecznym niszczeniu dokumentów). Podejmując decyzję o zniszczeniu poświadczeń we własnej siedzibie, rośnie monitoring oraz dozór nad przekazywanymi do niszczenia poświadczeniami. Dodatkową opcją jest odbiór zużytych urządzeń elektrycznych: (sporo więcej tutaj).
Co firma niszczenie dokumentów Gdynia może dla Ciebie uczynić? Na żądanie, firma podstawi pod twą siedzibę specjalny pojazd wyposażony w niszczącą instalację.

pracownicy odbiorą pisma bezpośrednio od Twych pracobiorców oraz przekażą je do zaparkowanego na terytorium firmy pojazdu z przyrządem niszczącym. Przed recyklingiem poświadczenia zostają zważone jak też opisywane w protokole odbioru.