Gdzie kupić aplikacje dopasowane do Twojego tabletu lub telefonu?!

Z ostatnich wyliczeń wynika, iż w Apple – App Store można znaleźć niemal 600 tys. aplikacji, z czego 450 tys. jest wciąż możliwa do ściągnięcia i stale znajduje się w sklepie internetowym.

Telefon dotykowy Nokia Asha 311

Autor: NOKIA
Źródło: NOKIA
Android Market świętował właśnie 500 tys., póki co tylko 320 tys. jest do ściągnięcia. Tak klasyfikuje się ciągle niedościgniona czołówka i jeszcze długo tak pozostanie, ponieważ na dopiero następnym miejscu jest sklep Ovi Store z 50 tys. aplikacji na stanie.

Następna pozycja toBlackBerry AppWorld to około 40 tys., Marketplace 35 tys., a znany i również popularny Samsung Apps około 10 tys. aplikacji.

Poznaj również inne archiwum materiałów podnoszących niniejszy temat – nie obawiaj się – wejście za darmo (http://latkowski.pl/pl/wlasciwosci-lamp-solnych/), zatem kliknij ten odnośnik!

Nie wiadomo czy to dobra wiadomość, ale w sklepie zarządzanym przez Apple jest już ponad 1100 polskich aplikacji, a w Marketplace około 200. Czekamy na więcej!

Oferowane w różnych sklepach aplikacje mogą pomóc praktycznie w każdej dziedzinie życia.

Zajrzyj do artykułu, który jest pod podanym linkiem oraz czytaj więcej pożyczka pod zastaw działki na ów temat, który na pewno Cię zaintrygował. Nie wahaj się!

Aplikacje na ipada to nie tylko gadżety, gry i organizatory. Możemy znaleźć programy narzędzia wspierające zarządzanie firmą czy zasoby multimedialne, ale także programy edukacyjne i nawigacje. Należy dodać, że wiele aplikacji jest płatnych, jednak ich koszt to sięga kwoty od kilku do kilkunastu euro. Nie znaczy to, że darmowe aplikacje na telefon są gorsze. Należy się spodziewać, że ich funkcjonalność jest często słabiej rozwinięta. Wymienione aplikacje przydają się nie tylko w telefonach komórkowych, ale również w tabletach (nowoczesne tablety marki Asus).

Co ciekawe aplikacje tworzone są zarówno przez firmy programistyczne, jak i przez indywidualnych użytkowników, którzy następnie bezpłatnie udostępniają swoje rozwiązania. Warto dodać, że jeżeli ktoś chce spróbować własnych sił z tworzeniem aplikacji telefon komórkowy (szczegóły tematu), to powinien skorzystać zarówno z coraz częściej organizowanych szkoleń jak i z całej masy dostępnych turtoriali i poradników w Internecie.