Wynajem długoterminowy pojazdów – dobre rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych firm

W dzisiejszych czasach samochód to niezbywalny „składnik” wyposażenia nieomal każdej firmy. Jest „narzędziem” pracy a także skutecznym sposobem na to, by zmotywować personel, zachęcić go do jeszcze lepszego realizowania powierzonych mu zadań.

samochód

Autor: Matt Kowal
Źródło: http://www.flickr.com

W świecie biznesu na popularności zyskuje wynajem długoterminowy Katowice są tego doskonałym przykładem. Tak jak zresztą sporo innych polskich miast. Czemu? Powodów nie brakuje (szukam wynajmu długoterminowego w Katowicach). Przedstawione rozwiązanie stanowi wspaniałą alternatywę dla leasingu. Znacznie bardziej ekonomiczną.

Kiedy przekonasz się, że znajdujący się w tym miejscu post jest warty zainteresowania, kliknij tu, a przeczytasz więcej plisy legionowo podobnych tekstów.

Koszty wynajmu można albowiem odliczyć od podatku, a wszelkie powinności związane z użytkowaniem auta (między innymi: przeglądy, naprawa, ubezpieczenia OC i AC, likwidacja szkód powypadkowych, itd.) obciążają zakład, udostępniający samochód. Dobrze byłoby podkreślić, iż zarządzanie flotą pojazdów na przekór pozorom nie należy do najłatwiejszych – Kaizen Fleet.

Zaabsorbowała Cię rozpatrywana w tym poście kwestia? W takim razie kliknij tutaj oraz przeczytaj dodatkowo więcej szczegółów w tekście (http://aspatrust.com).

Wymaga opracowania szczególnych procedur. Obejmuje mnóstwo przeróżnych czynności.

Chodzi zatem nie tylko o zakup aut lecz także sprawdzanie stanu liczników, wybór odpowiedniej polityki paliwowej, przydzielanie poszczególnych środków transportu do określonych zadań – lista jest nadzwyczaj długa. Dlatego warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług fleet managera badź zastosowanie specjalnych systemów zarządzania flotą.