Dla jakich przesyłek wybrać kuriera?

Jest parę typów przesyłek, dla jakich korzystniej jest wybrać usługi kurierskie, niż pocztowe. Podpowiadamy jakie to rodzaje.
Są to m.in. drogocenne przesyłki.

Firmy kurierskie są cenione za to, iż rzadziej aniżeli poczta gubią lub uszkadzają paczki. Kiedy mamy coś drogiego do przesłania czy też zwyczajnie boimy się o treść paczki, warto wyselekcjonować kuriera. Dla kosztownych przedmiotów możesz zadysponować za specjalną opłatą ubezpieczenie transportu. Dzięki niemu dostaniemy pieniążki, jeśli coś stanie się z naszą przesyłką. Wskazane jest także zatroszczyć się o właściwe opakowanie (sprawdź jak projektować opakowania) drogocennego przedmiotu. Tutaj też pomóc nam może jednostka kurierska dostarczając opakowanie firmowe. Przesyłki listowe na Poczcie są rzecz jasna tańsze od usług kurierskich. Lecz w kopercie wyślemy towary wyłącznie dwóch kg. Dla ciężkich przesyłek tańsze będą na pewno usługi kuriera. Rzecz jasna wtenczas, jeżeli korzystamy z usług brokera.

firma Patron Service

Autor: International Railway Summit
Źródło: http://www.flickr.com
Następną kategorią będą wszelakie tzw. pilne przesyłki. Przesyłasz podarunki na Święta? A może kupujesz je w Sieci? Wybierając usługę kuriera masz niemalże 100-procentową pewność, iż dojdą one do odbiorcy już następnego dnia.

Interesująca wiadomość? Jeżeli tak sądzisz, poza tym wejdź na ten odnośnik – odnajdziesz znacznie więcej w ofercie (http://www.dcg.wroclaw.pl/leczenie-problemow-z-potencja-wroclaw), która odnosi się rozpatrywanej tu kwestii.

Jeżeli przesyłka jest pilna, czemu się denerwować? Nie warto z niecierpliwością oczekiwać na listonosza. Firma firma Patron Serwis załatwi wszystko dużo bezpieczniej i prędzej.

Tak naprawdę to niska opłata poniektórych usług pocztowych nie zrekompensuje nam czekania w długich kolejkach na poczcie, długiego czasu dostawy jak też w wielu sytuacjach braku możności monitorowania przesyłek. Rzecz jasna to nie wyłącznie nasza opinia, lecz rosnącej rzeszy odbiorców firm kurierskich.