Reklama na telebimie

Telebimy to najwyższa klasa sprzętów służących do przesyłania informacji dla szerokiego grona konsumentów. Jest to jedyna jak dotąd technologia, jaka zezwala na emisję obrazu z dużą jakością, także idealną widocznością dzięki wdrożeniu specjalistycznych diod LED. Jedynie ta technologia zezwala przebyć promienie słoneczne, co czyni ekran absolutnie widocznym w świetle dziennym.

telebim

Autor: Steven Straiton
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama (zobacz www.studioprinter.pl) na telebimie daje nieograniczone możliwości przestrzenne i prężne, a przy tym nie wymaga ponoszenia kosztów wydrukowania, zezwala na dowolne prezentacje. Dzięki wielkim ekranom, można emitować szereg informacji w jedyny dotychczas sposób.

Jeśli masz chęć zdobyć więcej informacji na omawiany temat, to notka spod linku także takie informacje posiada, zatem kliknij tu, żeby je poznać.

Ponadplanowym pozytywem reklamy na telebimach, jest możliwość sygnalizowania na bieżąco o najświeższych promocjach, obniżkach cen, czy też wyprzedażach przez sposobność szybkiej zmiany treści, również jej aktualizację w okresie realnym.

Nie da się zamaskować faktu, że obecnie, efektywnie prowadzona kampania reklamowa bywa pewnością znacznych profitów finansowych, wobec tego możemy ją stosownie zaprojektować.

telebim

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com

Każde przedsiębiorstwo, ażeby zdobywać nabywców musi myśleć o mądrej i rozwojowej formie promowania, jaka wyróżni się z tłumu rywalizacji. W Polsce wykorzystanie reklamy na telebimie, zarówno w centrach miast, jak również przy parkingach supermarketów, lub centrów handlowych, jest stosunkowo innowacyjnym przedsięwzięciem – Nowatorskość tego rozwiązania sprawia, że przyciąga ono uwagę o dużo częściej, niż chociażby standardowe rodzaje promocji zewnętrznej, jak szyldy, lub bannery.

Najwyższą zaletą sieci telebimów jest ich widzialność, a zdecydowana większość z nich jest umieszczona w lokalizacjach największego ruchu samochodowego, czy też pieszych. W wielu wypadkach dzisiejsza forma reklamy może przynieść firmie spore zyski. Reklama w sieci telebimów jest zauważalna przez prawdopodobnych konsumentów, a ich przyciągająca odmiana jest w stanie okazać się o dużo lepiej efektywna aniżeli tradycyjna reklama.