Serwery wirtualne, kontra cloud hosting – czyli, co wspanialsze – informacje „stałe” albo informacje wewnątrz „chmurze”?

Czym jest serwer wirtualny i jaką rzeczą różni się od takiej rzeczy jak cloud hostingu? Na czym w ogóle polega cloud hostnig? Te wszystkie rzeczy i jeszcze bardziej dużo przeczytasz w naszym osobistym felietonie!
Zaczniemy od wyjaśnienia punktu: czym są serwery.

Read More

Dlaczego najlepiej jest kupować konieczne artykuły w sklepach fryzjerskich?

Każda pani lubi troszczyć się o swój wygląd, aby dobrze się prezentować. Dlatego często zastanawia się, gdzie ma zaopatrywać się w artykuły fryzjerskie, m.in. w szczotki do układania włosów czy farby do ich malowania. Świetnym miejscem ku temu jest oczywiście sklep fryzjerski. Dlaczego?

Read More

Dania lokalne Dolnego Śląska

Czy uwielbiasz podróżować po Polsce? Czy interesujesz się kulturą naszego kraju? Czy odkrywanie regionalnych dań sprawia ci ogromną rozkosz? Jeśli na choć jedno z powyższych pytań powiedziałeś „tak”, poniższy artykuł jest stworzony dla ciebie.
Chociaż nasz naród słynie głównie ze swoich pierogów ruskich, kotletów schabowych, pulpetów i kiszonych ogórków, to jednak posiadamy tak jak każda inna nacja dania regionalne.

Read More